Klub Sportowy Sokół Warszawa - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Nowa jakość UKS Dragon Bielany

• autor: Opalart, 2014-08-27 11:28

Młodzi, ambitni, wykształceni – trenerzy z klasą!

Z wielka radością w szeregach naszego klubu witamy nowych trenerów, którzy obejmą funkcję szkoleniowców w naszym klubie. Chcemy rodzicom przedstawić spójny plan rozwoju całego Dragona i poszczególnych roczników. Uwzględniał on będzie program szkolenia sportowego dostosowany do wieku trenujących według najnowszych myśli szkoleniowych, budujący harmonijny rozwój zawodników i odpowiednie podejście do wszystkich osób zrzeszonych w naszym klubie. Tak by mogli oni rozwijać się na miarę swoich możliwości. Nowy Dragon to nie tylko piłka nożna i turnieje wygrywane za wszelką cenę, ale przede wszystkim wychowanie poprzez sport, uczący zachowań społecznych i budowanie pozytywnych i ambitnych charakterów młodych ludzi. Fachowe podejście pozwoli w radosny sposób wytrenować dzieci, których apogeum rozwojowe planowane jest na 16-18 rok życia, co pozwoli otworzyć perspektywę kariery sportowej najbardziej predysponowanym zawodnikom UKS Dragon oraz wysoki poziom wyszkolenia, zdrowie, hart ducha i ambicję wszystkim bez względu jaką drogę życiową wybiorą.

Z pośród kandydatów wybraliśmy trenerów, którzy kierować się będą przede wszystkim dobrem dzieci i rozwojem wszystkich grających oraz całej drużyny. Wszystkich nowych trenerów cechuje profesjonalizm, wysoki poziom wykształcenia trenerskiego i pedagogicznego, kultura osobista, ale przede wszystkim pozytywne podejście do dzieci.

Równocześnie dziękujemy za pracę w UKS Dragon trenerom: Kamilowi Jędrzejczykowi, Adamowi Kondrackiemu i Piotrowi Borkowskiemu, którzy zakończyli współpracę z naszym klubem. W związku z czym nie reprezentują UKS Dragon Bielany, nie udzielają się w sprawach sportowych, organizacyjnych, reprezentacyjnych i nie są źródłem informacji w sprawach bieżącej działalności klubu. Byłym pracownikom życzymy spełnienia oraz sukcesów w ich dalszej karierze trenerskiej.

Nową siłę stanowić będą:

mgr Łukasz Kacprzak (pedagog, organizator i działacz społeczny, absolwent AWF Warszawa, instruktor piłki nożnej) od września rozpoczyna pracę  w 2006 roczniku

mgr Michał Brenner (były zawodnik z karierą międzynarodową, instruktor piłki nożnej i trener UEFA B, pracował jako trener w Legionovii, gdzie uzyskał bardzo wysokie referencje) od września rozpoczyna pracę z rocznikiem 2004

Paweł Rozbicki (trener UEFA B, współpracujący z Legią Warszawa) po obozie obejmuje rocznik 2003

koordynatorem szkolenia sportowego wszystkich roczników został mgr Krzysztof Koc prowadzący najstarszy rocznik UKS Dragon 2001 (absolwent AWF Warszawa, współpracujący naukowo z AWF, doktorant, trener II klasy piłki nożnej)

Prezes UKS Dragon Bielany Grzegorz Florczuk

Autor: Treść:pozostało znaków: